Golf na Mauritiu

Mauritius je pro golfisty naprosto ideálním místem. Už v roce 1844, kdy ostrov byl pod nadvládou Britů, patřil golf do nabídky Mauritia. Tím se ostrov stal teprve třetí zemí světa, která tento sport propagovala. Může se pochlubit deseti 18-tijamkovými a třemi 9-tijamkovými hřišti, z nichž každý nabízí jedinečný golfový zážitek. Objevte oceněná a prvotřídní golfová hřiště, pyšnícími se prémiovým golfovým zařízením a nejůžasnějšími výhledy a kulisami na světě.

 

Nejznámější golfová hřiště

Heritage Golf Club je lemovaný zvlněnými horami na jedné straně a křišťálově modrou vodou laguny na straně druhé, proto si získal místo mezi nejkrásnějšími golfovými hřišti v oblasti Indického oceánu. Gymkhana Golf Club je nejstarším golfovým hřištěm na Mauritiu a podle dostupných záznamů to byl 4. country club na světě vůbec, ve kterém se hrál golf. Dalším ohromujícím místem je golfové hřiště Ile aux Cerfs, které pokrývá jižní polovinu ostrova a může se pochlubit přirozeně zvlněnou topografií, sopečnými skalními výchozy, jezírky a roklinami a řadou tropických stromů a rostlin.

 

Golfové hotely

Nejlepšími hotely pro klienty, kterří chtějí spojit krásnou dovolenou s aktivitou a zahrát si golf, jsou například Long Beach a Sun Resort, Constance Le Prince Maurice, Constance Belle Mare nebo Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa.

Cestovní kancelář
Palma Travel Touroperator a.s.
IČO: 24830968, DIČ: CZ24830968

+420 774 550 941
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu