Heritage Awali Golf & Spa Resort *****

Poloha: Hotel Heritage Awali Resort & Spa leží v jižní části ostrova Mauritius, kousek od hotelu se nachází Heritage Golf Club. V tomto clubu se nachází 18 jamkového golfového hřiště Le Château Golf Course. Hřiště navrhl slavný Peter Matkovich a bylo zvoleno nejlepším golfovým hřištěm v Indickém oceánu od roku 2014. V roce 2023 bude otevřeno další 18 jamkové hřiště La Reserve Course. Hřiště rovněž navrhl Peter Matkovich a Louis Oosthuizen. Hotel obklopuje pěkná tropická zahrada a pláž s bílým pískem. Mezinárodní letiště je od hotelu vzdáleno cca 43 km.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 12 restaurací a 6 barů s místní a mezinárodní kuchyní v hotelu na golfovém hřišti a v sesterském hotelu Le Telfair, bazény, dětský klub Timomo, klub Umuzi pro teenagery, klub pro hlídání dětí, WI-FI připojení zdarma, knihovna, boutique, konferenční místnost, směnárna, golfové hřiště, fitness, lázně pro děti, lázně, sauny, pára, vířivky, masáže, obchůdky, konferenční místnost, zdravotnická služba (sestra na místě) a sprcha (brzké příjezdy a pozdní odjezdy).

Ubytování: Hotel nabízí ubytování v pokojích různých kategorií, k jejichž standardnímu vybavení patří: klimatizace, stropní větrák koupelna s WC, fén, televize se sat., WI-FI připojení zdarma, telefon, 4 x USB port, mezinárodní zásuvky, trezor, minibar, příslušenství pro přípravu čaje a instantní kávy, kávovar na kapsle Nespresso (včetně kapslí), žehlička a žehlící prkno, balkon nebo terasa.

Kategorie:
Deluxe Garden View / Sea View (cca 52 m²) max. kapacita 2+2 (děti do 12 let), 2+1 (dítě do 17 let) nebo 3. Garden View -výhled do zahrady. Sea View - výhledem na moře.
Deluxe Beach Front / Ground Floor (cca 52 m²)max. kapacita 2+2 (děti do 12 let), 2+1 (dítě do 17 let) nebo 3. Beach Front - na pláži. Ground Floor - v přízemí.
Senior Suite Sea View / Ground Floor (cca 100 m²)max. kapacita 2+2 (děti do 12 let), 2+1 (dítě do 17 let) nebo 3. Sea View - výhled na moře. Ground Floor - v přízemí. Denní místnost a ložnice.
Heritage Villa Beach Front (cca 310 m²)max. kapacita 4+2 (děti do 12 let). 2 ložnice a dětský pokoj. Vlastní bazén a altánem.

Stravování: All inclusive: snídaně a večeře formou bufetu, obědy formou A la Carte, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby.

Snídaně: 5:00 - 7:00 hod /kontinentální/
Snídaně: 7:00 - 10:30 hod /bufet/
Oběd: 12:00 - 15:00 hod /A la Carte, A la Carte občerstvení nebo degustační menu šéfkuchaře
Večeře: 19:00 - 22:00 hod /bufet a A la Carte/

Svačiny a lehká jídla: 12:00 - 16:00 hod
Dorty a palačinky: 16:00 - 17:00 hod
Kiosek se zmrzlinou: 12:00 - 17:00 hod
Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby: 10:00 - 23:00 hod
Coco Shack: 10:00 - 18:00 hod
Minibar – doplňován jednou denně vodou, ovocnými džusy, nealkoholickými nápoji, pivy a občerstvením
Pro hosty, kteří opouštějí resort na daný den, bude k dispozici piknikový box (je třeba rezervovat 24 hodin předem na přepážce pro rezervaci restaurace)

Stravování v jiných restauracích v rámci Heritage Resortu. Kredit na jídlo a nápoje (1 500 Rs za dospělou osobu, 500 Rs pro teenagery /12 až 17,99 let/) / noc. Děti /0 až 11,99 let/ nemají žádný kredit. K dispozici mají menu / noc (bude odečteno z účtu klienta za jídlo a nápoje). Nevyčerpaný kredit nelze proplatit.

Kredit lze využít v:
Heritage Le Telfair: Ginja, Le Palmier, Annabella
C-Beach Club
Chateau de Bel Ombre
Heritage Awali: Boma
Heritage Golf Club: O´Grill

Pláž: Písčitá u hotelu, lehátka na pláži zdarma.

Sport a zábava: Animační programy pro dospělé i děti; aktivity u hotelu zdarma: golf - Heritage Golf Club, výuka zumby, stolní tenis, bocce, lukostřelba, tenis (2 x hřiště), footgolf, plážový volejbal, plážový fotbal, plážový tenis, aquagym, fitness, fitness s trenérem, badminton, kardio místnost se spinningem; za poplatek: výuka golfu, golfové příslušenství, jóga, spa, výuka tenisu, jízda na koni, výlety, čtyřkolky, 4x4 buginy, fotosafari, wellness, pronájem horských/FAT/elektrických kol; vodní sporty na pláži zdarma: šlapadla, kajak, šnorchlování, aquabike, výlety na lodi, paddleboard; za poplatek: vodní lyžování, katamaran, rybaření, windsurfing, kitesurfing a pozorování delfínů/plavání.

U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Mapa hotelu

Zobrazit mapu

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Cestovní kancelář
Palma Travel Touroperator a.s.
IČO: 24830968, DIČ: CZ24830968

+420 774 550 941
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu