Le Surcouf ***

Poloha: Le Surcouf se nachází na východním pobřeží v prostorné tropické zahradě na jedné z nejznámějších zlatých pláží ostrova Mauricius. Hotel se nachází 50 km od hlavního města Port Louis a 40 km od letiště.

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, lázně, bazén, společenská místnost, pokojová služba. Ostatní služby: Wi - Fi připojení k internetu a bezplatný přístup k internetu pro hosty ve veřejných prostorách. Hotel také nabízí další služby jako je pošta, taxi a na požádání lékařskou prohlídku.

Ubytování: Klimatizované pokoje s manželskou postelí, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a fénem, telefonem, TV s plochou obrazovkou, WI-FI připojení k internetu, varnou konvicí, prostorným balkonem nebo terasou s výhledem na moře.

Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze nebo za příplatek All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Pláž: Pláž s měkým korálovým pískem je chráněna pobřežním útesem.

Sport a zábava: Vodní sporty: kanoe, šlapadla a šnorchlování jsou k dispozici zdarma v loděnici. Za poplatek: loď s skleněným dnem, rybolov, plavby na rychlých motorových člunech, parasailing, podmořská chůze a hloubkové potápění. Další aktivity: jízdní kola, je možné zajistit okružní jízdy a také výlety a jízdu na koni.

U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Mapa hotelu

Zobrazit mapu

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Cestovní kancelář
Palma Travel Touroperator a.s.
IČO: 24830968, DIČ: CZ24830968

+420 774 550 941
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu