Veranda Gran Baie *** +

Poloha: Hotel Veranda Grand Baie Hotelse nachází u pěkné zátoky v největším letovisku na ostrově Mauritiu, v Grand Baie ležícím na západním pobřeží ostrova Mauritius. Hotel postavený v mauritijském stylu obklopuje pláž s bílým pískem a udržovaná tropická zahrada, hotel má k dispozici 94 pokojů. Hotel je vzdálen od mezinárodního letiště 57 kilometrů, hlavní město port Louis je vzdáleno 40 km.

Vybavení: Recepce, Wi-FI ve veřejných prostorech, 2 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, 2 bazény, vířivky, lázně, sauna, masáže, manikúra, pedikúra, obchůdek, dětské hřiště, dětský klub pro děti 3-12 let, hlídaní dětí za poplatek, směnárna a prádelna.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, telefon, internet, minibar, varná konvice, trezor, balkon nebo terasa.

Stravování: Polopenze nebo All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Pláž: Pláž s bílým pískem se nachází u hotelu.

Sport a zábava: Občasné animační programy pro dospělé i děti, posilovna, plážový volejbal, tenis (osvětlení a míčky za poplatek), stolní tenis, petanque, šlapadla, loď s proskleným dnem, kajak, windsurfing, plachtění, šnorchlování, Za poplatek: vodní lyžování, rybaření nebo potápění v diving centru, půjčení kol, výlety.

U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Mapa hotelu

Zobrazit mapu

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Palma Travel
T. G. Masaryka 1109
738 01 Frýdek - Místek

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu