Jalsa Beach *** +

Poloha: Nachází se podél severovýchodního pobřeží tropického ostrova Mauricius, Jalsa Beach Hotel & Spa ječtyřhvězdičkový resort s výhledem na tyrkysovou lagunu v ohromující horské scenérii. Hotel má jedinečný výhled jak na východ, tak na západ slunce, v noci je nádherně třpytivý přikrývkou hvězd.

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, půjčovna aut, hlídané parkoviště, prádelna, internetové připojení.

Ubytování: Každý z pokojů nabízí kombinaci elegance s teplou útulností, která vyvolá pocit domova. Relaxační sprcha, prostorná postel, vlastní balkon s &&výhledem na modrou lagunu a nebo výhled do svůdné tropické zahrady. Všechny pokoje jsou vybaveny digitálním trezorem, minibarem , příslušenstvím na čaj a kávu, vysoušeč vlasů a LCD TV s DVD přehrávačem a satelitními kanály, které zahrnují filmy, sport, zprávy a dokumenty z celého světa . Všechny pokoje mají individuálně nastavitelnou klimatizaci.

Stravování: Restaurace pohodlně pojme až 200 hostů a je ideální pro všechny náročné chutě. Naši kuchaři zvládnou speciality z celého světa a budou Vás jistě lákat do evropské, indické, čínské a mauricijská kuchyně. Bar na terase s velkým výběrem piv, lihovin a exotickými koktejly.

Pláž: Písečná pláž.

Sport a zábava: Jalsa Beach Hotel & Spa nabízí svým hostům široký výběr aktivit. K dispozici jsou kajaky, šlapadla, šnorchlování a zařízení s nimiž se dá prozkoumat ohromující tropické ryby. Možnost opatření pro potápění a rybolov na otevřeném moři. Pro ty, kteří si chtějí dopřát více uvolněné atmosféry, náš Spa nabízí komplexní škálu procedur v klidném prostředí. Hosté, kteří dávají přednost důraznějšímu cvičení mohou využít našeho plně vybaveného fitness.

U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Palma Travel
Zarámí 4077
760 01 Zlín

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu