Le Cardinal ****

Poloha: Hotel leží na severozápadním pobřeží ostrova Mauricius. Ve vzdálenosti 50 km od letiště - 1h 30 minut jízdy autem, 18 km od hlavního města Port Louis - 25 minut jízdy autem, 5 km od živého města Grand Bay - 10 minut jízdy autem

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, směnárna, každý večer hudba v Piano baru, pokojová služba 24 hodin denně, prádelna, čistírna a lisování, šatna, bazén, poštovní služby.

Ubytování: Klimatizace, samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem, vana, příslušenství na přípravu kávy a čaje, elektronický trezor, TV s plochou obrazovkou se satelitním příjmem a DVD, telefon, vysoušeč vlasů, Wi-Fi a minibar.

Stravování: Otevřeno na snídani, oběd a večeři. Podávané jídlo formou ala Carte. Klienti mají na výběr jíst uvnitř nebo na terase, kde můžete obdivovat nádherný výhled na záliv Trou aux Biches .

Pláž: Písečná pláž.

Sport a zábava: Bezplatné vodní sportovní aktivity patří: kajaky, šnorchlovací výlety, vodní lyžování, surfování. Ostatní činnosti jsou k dispozici za příplatek.

U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Palma Travel
Zarámí 4077
760 01 Zlín

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu