Rodiny s dětmi

Mauritius je díky svému tropickému podnebí, bezpečným a čistým plážím a velkému množství aktivit ideální pro rodinnou dovolenou. Děti všech věkových kategorií si užijí zlaté písčité pláže a křišťálově čistou vodu oceánu. Zatímco rodiče mohou odpočívat v hotelových lázeňských centrech, o děti bude postaráno v dětských klubech.

Aktivity pro rodiny s dětmi

Mauritius je však ostrovem stvořeným pro poznávání, ideální pro dobrodružné mládí. S dětmi můžete vyzkoušet tzv. zip-line, kdy vás zajistí na laně a pustí vás krajinou nebo kanoying u Tamarinských vodopádů či seskok z výšky 10 000 stop v Grand Baie.

Mauritius je domovem obrovské rozmanitosti ptáků a zvířat a nabízí výlety, kde si mohou děti volně prohlížet, dotknout se a dozvědět se o různých druzích tvorů, kteří zde žijí. U dětí se nejvíce osvědčí 100 let staré obří želvy nebo růžoví holubi. Procházka v ebenové lesní rezervaci v Chamarel je skvělý způsob, jak vidět zvířata v jejich přirozeném prostředí. V národním parku Black River Gorges zase můžete obdivovat opice.

Hotely pro rodiny s dětmi

Hotely stále navyšují svou nabídku a aktivity pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí jsou bezplatné dětské kluby a kluby pro teenagery, které provozují zábavné a vzdělávací aktivity pod vedením školených animátorů. Mezi nejnovější inovace patří rodinné pokoje a vily, vybavení pro děti, dětské bazény, dětské menu, herní konzole, juniorské sportovní akademie a hlídání batolat.

Skvělými hotely pro rodiny s dětmi jsou například Constance Belle Mare Plage, Lux Belle Mare nebo Victoria Beachcomber Resort & Spa.

 

Cestovní kancelář
Palma Travel Touroperator a.s.
IČO: 24830968, DIČ: CZ24830968

+420 774 550 941
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu