Romantická dovolená na Mauritiu

Díky krásným hotelům, vynikajícím službám a ohromujícímu prostředí patří Mauritius mezi nejlepší světové destinace pro romantickou dovolenou. Tento ostrovní ráj nabízí něco pro každého – dny strávené vyhříváním na slunci, koupáním v křišťálově čisté vodě a prozkoumáváním tropického okolí. 

Služby pro páry

Pro ty, kteří touží po nezapomenutelných vzpomínkách nabízí Mauritius obrovské množství jedinečných zážitků – romantické plavby na katamaránu, jízdau na koni při západu slunce nebo lázeňské služby s upravenými procedurami pro páry. Pokud toužíte po adrenalinové zábavě, můžete plavat s delfíny v Tamarin Bay nebo si vychutnat seskok z letadla. Pro pěší turistiku je zde národní park Black River Gorges, který nabízí přes 60 km stezek v ohromujícím prostředí s krásnými vodopády a endemickými rostlinami a ptáky.

Nejlepší hotely pro romantickou dovolenou

Mauritius je ostrov plný romantiky, ale mezi nejlepší hotely pro páry patří například Shanti Maurice Resort & Spa, The Residence Mauritius nebo Trou Aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa. Každý z těchto hotelů zaručuje nezapomenutelné zážitky a krásnou dovolenou v páru. 

Cestovní kancelář
Palma Travel Touroperator a.s.
IČO: 24830968, DIČ: CZ24830968

+420 774 550 941
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu