Svatba a líbánky na Mauritiu

Svatba na Mauritiu

Pokud hledáte krásné místo pro své líbánky, Mauritius je ta pravá volba. Můžete si vybrat z nepřeberného množství svatebních a líbánkových balíčků, které hotely na ostrově nabízejí. Toužíte po intimní nebo spíše dobrodružné svatbě? Nic není nemožné! Hoteloví koordinátoři vám zajistí veškeré detaily obřadu, které vás jen napadnou. Svatba na slunné pláži, pod hladinou moře nebo ve vnitřních prostorách krásného resortu. Záleží jen na vás, jak si svou vysněnou svatbu představujete.

Svatební balíčky

Například hotel Lux Le Morne nabízí svatební balíček s legalizovaným obřadem nebo pouze symbolickým. Zajistí vám malý dáreček při příjezdu, svatební poplatky při legalizované svatbě, svatebního koordinátora, svatební obřad se státním úředníkem, speciální svatební menu v restauraci, svatební dort a šampaňské a speciální snídani na pokoji po svatebním dni. Další balíčky obsahují například speciální pokoj pro nevěstu na svatební přípravy, kadeřníka a vizážistu, svatební dekoraci, živou hudbu, květiny, svatebního fotografa, kosmetické služby a lázeňské procedury.

Líbánky na Mauritiu

Líbánky na Mauritiu jsou jedinečným začátkem manželského života a budou pro vás nezapomenutelné. Romantické procházky po pláži, soukromé večeře pod hvězdami s krásným výhledem na oceán, dobrodružné túry přes členité hory, relax a odpočinek v lázeňském centru nebo lodní romantické výlety. Můžete se těšit například na ovocný koš nebo slevy na lázeňské procedury a kosmetické služby, výlety se šampaňským a romantické večeře při svíčkách.

Na Mauritiu vás čeká luxusní stravování na pláži, pod hvězdami nebo mezi mangrovovníky. S mnoha možnostmi intimního stravování po celý rok, páry mohou snadno odpočívat a užívat si pouze přítomnost svého protějšku.

Mezi nejlepší hotely pro páry, líbánky a svatbu patří například Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa, Lux Le Morne nebo Constance Prince Maurice.

 

Cestovní kancelář
Palma Travel Touroperator a.s.
IČO: 24830968, DIČ: CZ24830968

+420 774 550 941
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu